Dron Hubsan X4 Star H507A Śledzący

Dostępność: Dostępny na zamówienie
Wysyłka w: Zapytaj o termin
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Hubsan H507A to najnowszy quadrocopter z serii X4. Wyposażony jest w wbudowaną kamerę nagrywającą obraz w jakości 720p HD, tryb powrotu do domu, wbudowany nadajnik GPS, ustawienia wysokości, tryb Headless, a także funkcję podążania za aparaturą. 

 
 

Wbudowany GPS

 
Wbudowany GPS pozwala na przejście drona do trybu "failsafe" (awaryjny), w razie utraty połączenia z nadajnikiem, a nawet przywołanie go do miejsca w którym się znajdujemy, naciskając jeden przycisk na aparaturze. Dzięki nadajnikowi GPS, Hubsan H507A może również śledzić nas w ruchu w trybie "follow me mode", a także utrzymywać ustawioną przez nas pozycję. 


 
 

Tryb automatycznego startu
 
 
Hubsan H507A oferuje funkcję trybu automatycznego startu. Poprzez jedno kliknięcie dron sam wzbija się w powietrze. Dodatkowo połączony z funkcją "Waypoint" H507A samodzielnie wykona lot na wyznaczonej wcześniej trasie. 
 
 
 
 
 Tryb Follow Me

Dzięki wbudowanemu nadajnikowi GPS, Hubsan H507A może podążać za aparaturą i użytkownikiem w trakcie jego ruchu. Pozwala to na tworzenie swoich własnych, dynamicznych ujęć. 
 
 
 Powrót do domu i tryb Failsafe
W przypadku utraty połączenia z aparaturą sterującą, Hubsan H502S przechodzi w awaryjny tryb Failsafe. W tym trybie system kontroli lotu przejmuje sterowanie nad dronem i następnie automatycznie sprowadza go do miejsca startu i bezpiecznie ląduje. Funkcję powrotu do domu możemy również włączyć samodzielnie bezpośrednio z poziomu aparatury.
 
 


 

Pozostałe

W zestawie

Specyfikacja

Hubsan H507A
Akumulator LiPo  7.6V 550mAh
4 zapasowe śmigła
Ładowarka
Klucz do śmigieł
Instrukcja obsługi

Częstotliwość 2.4Ghz
Zasięg: około 300 metrów 
Długość: 225mm
Wysokość: 60mm
Szerokość: 225mm
Czas lotu: 9 minut 
Czas ładowania: około 90-110 minut
Żyroskop: 6 osiowy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl